0850 777 0 377
24 Saat Çağrı Merkezi Hizmeti
Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

Egzotik Fas Turu

 Turu Turu Turu Turu Turu Turu Turu

İstanbul - Kazablanka (1)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali RAM kontuarı önünde saat 14:00’de buluşma.Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Fas Kraliyet Havayolları'nın AT911 sayılı seferi ile saat 16:50'de Kazablanka'ya hareket.Yerel saat ile 19:05'de varışımızı takiben otelimize transfer ve Casablanca Hoşgeldiniz yemeği.Geceleme Kazablanka’daki otelimizdedir. Yemekler: Akşam Konaklama: HOTEL SUISSE


Kazablanka - Rabat - Meknez - Fez (2)

Kahvaltının ardından panoramik Kazablanka şehir turu.Turun ardından Rabat ve Meknez şehirlerinden de geçerek Fez şehrine geliyoruz.Geceleme Fez’deki otelimizdedir. Yemekler: Sabah, Öğle, Akşam Konaklama: HOTEL BARCELO


Fez (3)

Oteldeki kahvaltı.Kahvaltıdan sonra UNESCO Dünya Kültür Mirası listesi'nde yer alan ve Fas'ın dini ve kültürel başkenti olan Fes şehrini keşfe başlıyoruz. 14.Yüzyıl yapımı Attarine Medresesi, Eski Üniversite, Nejarine Meydanı ve Çeşmesi'nin de içinde bulunduğu eski şehir (Medina) turu yapılacak; pamuk, ipek, bakır, deri, mermer ve seramik ürünlerinin bulunduğu zanaatkarlar çarşısı gezileri.Akşam yemeği.Gece konaklama Fez’de. Yemekler: Sabah, Öğle, Akşam Konaklama: HOTEL BARCELO


Fez - Ifran - Erfud (4)

Oteldeki kahvaltının ardından Erfud'a doğru yola çıkıyoruz.Yolumuzun üzerinde Ifran'da mola veriyoruz.Deniz seviyesinden 1600 metre yüksekte kurulmuş çam, sedir ve meşe ormanları ile çevrili olan kent, Fransız Alp mimarisi ile dikkat çekmektedir.Öğle yemeği Sahra Çölü'nün Kapısı adıyla bilinen Erfud'a varışımızın ardından otelimize yerleşeceğiz.Otelimizde serbest zaman 4x4 ler ile Sahra Kum tepelerine gidiyoruz.Yemekler: Sabah, Öğle, Akşam Konaklama: HOTEL XALUCA


Erfoud - Tingrir - Bulman - Uarzazat (5)

Sabah kahvaltının ardından güneşin doğuşu ile Uarzazat'a doğru yola çıkıyoruz.Atlas Dağları'nın eteğinden yapacağımız yolculuk palmiye ormanları ile süslü Draa Vadisi üzerinden devam edecek.Yolumuzun üzerinden muhteşem yapısı ile insanları büyüleyen Tingrir şehrini göreceğiz.Öğle yemeği Uarzazat şehrine varışımızı takiben  Atlas Corporation Film stüdyolarını gezeceğiz.Akşam üzeri Ouarzazate otelimize yerleşeceğiz.Yemekler: Sabah, Öğle, AkşamKonaklama: HOTEL KENZI AZGHOR


Uarzazat - Marakeş (6)

Otelde kahvaltı.Uarzazat şehir turu.Öğle yemeği.Marakeş'e doğru yolculuk.Marakeş'e varış ardından otele yerleşme. Yemekler: Sabah, Öğlen, Akşam Konaklama: HOTEL ATLAS ASNI


Marakeş (7)

Otelde kahvaltı.Marakeş şehir turu.Öğle yemeği.Serbest vakit.Yemekler: Sabah, Öğle, Akşam Konaklama: HOTEL ATLAS ASNI 


Marakeş - Kazablanka - İstanbul (8)

Kahvaltının ardından Kazablanka Havalimanı'na transfer.Check in ve pasaport işlemlerinin ardından Fas Kraliyet Havayolları 'na ait AT910 sefer sayılı uçuşla 12:15'de İstanbul'a hareket.18:40'da varış ve turumuzun sonu. Yemekler: Sabah

 • Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
 • Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
 • Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 • Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
 • Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır.
 • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
 • 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.
 • Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
 • Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
 • Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
 • Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
 • Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
 • Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
 • T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tatilsepeti.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0850 7770590
 
rezervasyon@hoteladvisor.net
Otel
Tarih
Tek Kişi Fiyatı
İki Kişi Fiyatı
Üç Kişi Fiyatı
3* & 4* Oteller Vb.
EUR
EUR
EUR
3* & 4* Oteller Vb.
EUR
EUR
EUR