Giriş Tarihi
  Çıkış Tarihi
  2 Yetişkin
  Geri Git

  Alanya Otelleri

  15 Otel Listeleniyor
  Alanya, Türkiye
  Oda & Kahvaltı
  0 - 0 Çocuk Yaşı
  Alanya, Türkiye
  Oda & Kahvaltı
  0 - 6 Çocuk Yaşı
  Alanya, Türkiye
  Tam pansiyon
  0 - 6 Çocuk Yaşı

  Alanya'da gezilecek yerler 

  Tarihsel, sanatsal ve kültürel bir cennet turizmin gözdesi olan Alanya. En güzel doğa parçalarından biridir keşfeilmiş olan bu şehir. Antalya’nın en çok ziyaret edilen ilçeleri arasında bulunur.

   Akdeniz ile Toros Dağları arasında bulunan. Konya ve Karaman illerine komşu olan Alanya, Antalya’ya yaklaşık olarak 154 km uzaklıktadır. 

  UNESCO Dünya Miras Alanları geçici listesine dahil olan Alanya Kalesi yüzyıllara meydan okuyor. OtelVitrini.com olarak hazırlamış olduğumuz Alanya otelleri listesine ulaşım sağlayarak size en uygun otel seçeneklerine göz atabilirsiniz. 

  Uluslararası kurallara uygun olarak düzenlenmiş olan 100 km uzunluğa sahip muhteşem plajları, benzersiz antik kentleri, eğlence mekanları ile popüler olan Alanya’yı yaz tatili listenize dahil etmenizi ve Alanya Antalya otel listemize göz atmanızı OtelVitrini.com olarak öneriyoruz. 

  Alanya'nın doğal güzellikleri

  , Alanya kalesinin benzersiz manzarasına aşina olabilir, Kleopatra Plajı’nda güneşlenerek denizin keyfini çıkarabilir, Colybrassus Antik Kenti’nde tarihe yolculuk edebilir,  Alanya Antalya otel seçeneklerinden birini tercih ederek muhteşem bir yaz tatili geçirebilirsiniz. 

  Toros ve yaylaların bakir havasında dinlenebilir, Alanya gecelerinde stres atabilirsiniz. Sapadere Kanyonu’nu keşfedebilir ve mağaraların eşsiz manzarasında unutulmaz dakikalar geçirebilirsiniz. 

  Alanya'da Konaklama ve ulaşım

  İstanbul şehrinden Antalya- Alanya'ya ulaşım sağlayabilmek adına kullanabileceğiniz ulaşım yollarından biridir havayolu. Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden Antalya Havalimanına seyahat edebilir ve sonrasında mevcut olan otobüsler, taksiler ile Alanya'ya yolculuk yapabilirsiniz. Yanı sıra Antalya havalimanı'nı kullanarak, İzmir, Ankara, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, Adana gibi havalimanı olan şehirlerden ulaşabilirsiniz. 

  Bir turizm başkenti olan Alanya’da her bütçeye ve isteğe bağlı konaklama seçeneği yer almaktadır. size en uygun otel seçeneklerine göz atabilmek adına OtelVitrini.com olarak sizler için hazırladığımız Alanya Antalya otel listesine göz atabilirsiniz.